У Китаї завершено будівництво оглядового майданчика, який здатниий здорово попсувати нерви шукачам пригод. Справа в тому, що майданчик виконаний у вигляді моста зі скла і на 72 метри відходить від скелі, за яку «тримається».

Конструкція зібрана з трьох шарів скляних панелей товщиною 4,5 см кожна і здатна витримувати навантаження більше 20 тонн.

Новий оглядовий майданчик розташовується на висоті 202 метри над долиною Гулунся. Вид звідси відкривається чудовий: ущелина, водоспади, буйна зелень. Автори проекту обіцяють, що кожен, хто все-таки подолає страх висоти, зможе насолодитися відчуттям, ніби ширяє над прірвою, як птах. Відчуття виявляться максимально повними, адже майданчик сконструйований таким чином, щоб гірський вітерець обдував хоробрих мандрівників через щілини в підлозі.

Долина Гулунся ранжирується в рейтингу туристичної привабливості Китаю як «4А». Місцева влада розраховує піднятися в рейтингу вище, коли проект модернізації (оглядовий майданчик – це лише його частина) буде повністю реалізований.

Також буде цікаво:   Air Astana проводить розпродаж квитків з Києва