Зміни будуть настільки ж великі, як у випадку з iPhone X.

У моделей iPhone, які вийдуть в 2020 році, буде абсолютно новий дизайн. Зміни зовнішнього вигляду будуть порівнянні з тими, які Apple внесла в iPhone X в 2017 році. Про це розповів аналітик Мін-Чі Куо, відомий точними прогнозами щодо продуктів Купертинського гіганта.

За словами Куо, серію iPhone 2020 роки чекають три великих зміни: «повністю новий дизайн форм-фактора, підтримка 5G і оновлення функцій камери». Про появу 5G аналітики вже розповідали, нові можливості камери – нововведення досить очевидне. А ось про дизайн ми поки нічого конкретного не чули.

Довгий час Apple робила так: в один рік випускала пристрої з повністю новим зовнішнім виглядом, на наступний рік трохи його переробляла. Але потім компанія сповільнила темп: дизайн iPhone 6 вона використовувала ще й при створенні iPhone 6S, iPhone 7 і iPhone 8. Судячи з усього, з iPhone X відбудеться приблизно те ж саме. iPhone 11, який анонсують на наступному тижні, не буде сильно відрізнятися від попередника, а ось далі дизайн смартфонів істотно зміниться.

Подробиць про зміни майже немає. Але раніше Куо говорив, що Apple змінить розміри двох флагманських смартфонів з OLED-екранами. У меншого пристрою буде 5,4-дюймовий дисплей (у iPhone XS він 5,8-дюймовий), у більшої – 6,7-дюймовий (у iPhone XS Max – 6,5-дюймовий).

На початку вересня 2019 року з’явилася інформація про те, що в 2020 році Apple випустить iPhone з Touch ID в екрані. І Face ID на них теж буде.

Також буде цікаво:   WhatsApp зникне зі смартфонів Huawei і Honor