На початку червня 2019 року Xiaomi представила четверте покоління розумних браслетів Mi Band, оснащених кольоровим 0,95-дюймовим AMOLED-дисплеєм і новими функціями для спортивних тренувань. Виробник Huami – ексклюзивний постачальник носимих гаджетів Xiaomi – заявив про роботу над новими пристроями Mi Band під час недавнього заходу для преси в Китаї.

Президент Huami Ван Хуан повідомив, що на даний момент немає точної дати, коли буде запущений Mi Band 5. За його словами, це не займе багато часу – імовірно, нові розумні браслети з’являться вже до наступного року.

Підприємець також заявив, що співпраця із Xiaomi над випуском нових продуктів продовжиться, а довгострокові плани щодо вдосконалення лінійки Mi Band залишаються незмінними.

Нагадаємо, що Mi Band 4 водонепроникний і має модернізований 6-осьовий датчик для інтелектуального розпізнавання різних типів плавальних рухів. Браслет поставляється з підтримкою голосового асистента Xiao AI, який можна використовувати для управління продуктами IoT від Xiaomi.

Так як в четвертому поколінні моніторинг ЕКГ не реалізований, він може з’явитися в наступній версії Mi Band.

Також буде цікаво:   Список смартфонів Xiaomi, які відновлять до MIUI 11