Американська корпорація Google продовжує пробувати свої сили в різних сферах інформаційних технологій. Буквально на днях вона представила публіці кращий в світі планшет під назвою Pixel Slate, який отримав передове технічне оснащення, але найважливіше те, що працює він на базі операційної системи Chrome OS, а не Android або, наприклад, Windows 10. Новинка буде продаватися на території США і Європи.

В ході анонсу Google Pixel Slate компанія-виробник не стала розкривати всі його особливості, повідомивши лише коротку інформацію про технічне оснащення і озвучивши ціни не тільки на сам планшет, але і на фірмові аксесуари для нього, серед яких знімна клавіатура і фірмовий стилус. Сьогодні, 11 жовтня 2018 року, в мережу потрапила інформація про те, коли ж цей планшетний комп’ютер на Chrome OS надійде в продаж, адже ця інформація не була розкрита в ході анонсу.

Відповідь прийшла від партнера Google, якому компанія повідомила точну дату початку продажів заздалегідь. Як вдалося з’ясувати від американського магазину Best Buy, купити Pixel Slate покупці зможуть вже 22 листопада 2018 року, тобто через півтора місяці. За цей термін «пошуковий гігант», ймовірно, збирається допрацювати свій виріб і запустити його в масове виробництво. Швидше за все, в один день в продаж надійдуть відразу всі його модифікації і версії, які відрізняються від одного об’ємом оперативної пам’яті і моделлю процесора.

Базова версія 12,3-дюймового (3000 на 2000 пікселів) планшета Google Pixel Slate обійдеться покупцям в $ 599, а оснащена вона процесором Intel Celeron, 4 ГБ оперативної і 32 ГБ постійної флеш-пам’яті SSD. Модель з 8 ГБ оперативної пам’яті і 64 ГБ ПЗУ, а також чіпом Intel Core m3, надійде на полиці магазинів за $ 799. Якщо ж говорити про конфігурацію з флагманським процесором Intel Core i7, а також 16/256 ГБ пам’яті, то за неї жителям США викласти доведеться цілих $ 1599. Купувати клавіатуру і стилус доведеться окремо.

Джерело: akket

Також буде цікаво:   iOS 13 принесе величезні зміни