Internatıonal Bodrum Dance Festıval (Міжнародний танцювальний фестиваль) в 18-й раз пройде з 23 по 28 травня в Бодрумі (Туреччина). Цього року у фестивалі візьмуть участь 27 міжнародних волонтерів з 12 країн, в тому числі троє українок.

Міжнародний фестиваль танцю в Бодрумі – визнаний у всьому світі і одним з найбільших танцювальних фестивалів в Європі. Він входить до списку культурних подій ЮНЕСКО. Організатор фестивалю – молодіжний культурний центр Bodrum Dans Kulübü.

Фестиваль танцю в Бодрумі – це справжній огляд світових танцювальних культур і, перш за все, фольклорних танцювальних традицій. У міжнародному заході беруть участь як дорослі, так і дитячі колективи. Вхід на фестиваль безкоштовний.

Варто відзначити, що фестиваль є унікальним з точки зору організації. Щорічно волонтери з різних куточків допомагають реалізувати його на добровільній основі в рамках європейської програми неформальної освіти Erasmus +.

У 2017 році в проекті беруть участь 27 волонтерів віком від 17 до 29 років з дванадцяти країн (Вірменії, Угорщини, Грузії, Іспанії, Італії, Латвії, Литви, Македонії, Молдови, Росії, Словаччини, України). Молоді люди віком протягом шести тижнів займаються організацією і просуванням фестивалю спільно з турецькими організаторами.

Проект під девізом Learning by doing ( «Вчитися, працюючи») дає можливість учасникам програми отримати корисні знання і затребувані компетенції, дізнатися більше про турецьку культуру і мову. Одночасно неформальне спілкування в команді і спільна робота на спільну мету сприяють встановленню мирного міжкультурного діалогу.

Також буде цікаво:   Apple зареєструвала в Україні дві торгові марки