Ресурс PhoneArena опублікував добірку рендерів, які демонструють, як може виглядати iPhone XI або iPhone 11 із темною темою iOS 13.

Джерело підкреслює, що зображення являють собою комп’ютерну модель, засновану на інформації про смартфон, що витекли в мережу фото і кресленнях.

iPhone XI. Саме такий варіант смартфона і показаний на рендерах. Також на них демонструється темна тема або нічний режим, який, як очікується, з’явиться в новій версії операційної системи iOS.

Темний режим особливо актуальний для смартфонів з екранами OLED, на яких він призведе до помітної економії заряду акумулятора. У флагманських iPhone використовуються саме вони. Закономірно, що Apple вирішила впровадити підтримку темної теми по всій системі.

У темній темі iOS 13 не просто інвертований білий колір, але також приглушені і обмежені інші кольори, наскільки можливо. Наприклад, замість повністю кольорових піктограм часто використовуються сірі значки з кольоровим обідком.

У macOS темна тема з’явилася у версії Mojave минулої осені. Вихід iOS 13 очікується одночасно з iPhone XI у вересні, а бета-версія може стати доступна в червні. Також в iOS 13 очікується поліпшене ПО CarPlay і окремі зміни для iPad.

Також буде цікаво:   Як вибрати найкращий планшет