Відомий мережевий інсайдер Бен Гескін опублікував в соціальній мережі Twitter свіжий концепт. На зображенні показано, як може виглядати iPhone, який компанія Apple представить тільки в 2020 році.

На рендере видно смартфон спереду. Можна помітити тонкі рамки, помітно менше, ніж в поточному поколінні iPhone і головне — перехід від вирізу-чубчика до отвору прямо на екрані під фронтальну камеру.

Подібне рішення використовується в очікуваному флагманському смартфоні Samsung Galaxy S10+. Тільки тут селфі-камера розташована не в правому верхньому куті, а вгорі по центру. Ще одна відмінність — у Samsung Galaxy S10+ фронтальна камера подвійна, а в iPhone, судячи з усього, одинарна, але із додатковими датчиками.

Минулого тижня завдяки ресурсу Bloomberg стали відомі подробиці про основні камери iPhone 2020 року — в них очікується поява модуля для тривимірного сканування. Також в 2020 році в смартфонах Apple повинна з’явитися підтримка мобільних мереж п’ятого покоління. А ось складаний iPhone із гнучким екраном може так і залишитися мрією.

Джерело: www.ixbt.com

Також буде цікаво:   Крихітний Palm Phone тепер працює автономно