На сьогодні світлодіодні стрічки є одним з найпопулярніших, сучасних і затребуваних джерел світла і набули широкого поширення і застосування у автомобілістів, дизайнерів інтер’єрів, виробників рекламних конструкцій і архітекторів.
Світлодіодна стрічка представляє собою універсальне рішення для світлового оформлення Вашого інтер’єру, світлодіодне підсвічування підкреслить елементи інтер’єру, меблів, з її допомогою можна розставити світлові акценти в приміщенні, прикрасити кімнату і багато іншого.

Світлодіодна стрічка 12 В

Харчування світлодіодної стрічки 12В здійснюється за допомогою блоків живлення з вихідною напругою 12В та за допомогою кабелю живлення. Такі блоки необхідні для перетворення напруги побутової мережі до постійної напруги 12В.

Компания “Електрокомлекс”  пропонує світлодіодні стрічки 12в, які розрізняються розміром і кількістю світлодіодів, розташованих на метр стрічки. Для ненав’язливою, декоративного підсвічування добре підійде стрічка на світлодіодах smd3528 в кількості 60 штук на метр. Для створення більш яскравою або рівномірної підсвітки можна використовувати ленту 3528 120led, за рахунок подвоєної щільності світлодіодів вона  рівномірно світиться. Таке підсвічування добре виглядає на кухні, по периметру стелі і т.д.

Якщо Ви не можете визначитися з бажаним кольором вашого додаткового підсвічування, зупиніть свій вибір на багатобарвній стрічці на світлодіодах smd5050. Таку стрічку застосовують з контролером, за допомогою якого можна управляти багатобарвним підсвічуванням, вибирати колір і режими світіння виключно в залежності від вашого настрою.

Рекомендується монтувати світлодіодну стрічку (особливо яскраву, з великою потужністю) на профіль для світлодіодної стрічки. Він забезпечить тепловідвід і продовжить термін експлуатації led стрічки.

Також буде цікаво:   Google почала брати гроші з користувачів Android