Прибори освітлення давно вже перестали виконувати виключно утилітарну функцію. Сьогодні вони використовуються для зонування та декорування приміщень, створення вишуканої та стильної атмосфери. Салон світла Марк пропонує розкішний вибір світильників, ламп, торшерів та інших видів «домашніх сонечок». Поряд з традиційними моделями тут можна замовити креативні світильники, які стануть ненавязливим свідченням вашого сучасного смаку.

Торговий центр Марк співпрацює з відомими виробниками світу та України, надійність та якість продукції яких гарантована. Які ж модні тенденції актуальні сьогодні для дизайну?

  • Матовість замість глянцю. Блискучі поверхні поступаються популярністю матовому покриттю. Це стосується металевих та імітації металевих елементів (золото, срібло, нікель, бронза тощо). В моді – стриманий гламур.
  • Простота форм. Провідні дизайнери віддають перевагу лаконічності форм та монохромності. Такий підхід забезпечує універсальність та дозволяє поєднувати освітлення з найрізноманітнішими напрямками оформлення інтер’єру.
  • Багаторівневе освітлення. Оригінальна альтернатива традиційній лампі в центрі стелі або ж кільком світильникам на стіні. Освітлювальні прилади все частіше розміщують на рівні підлоги, влаштовують підсвітку ніш та поличок. Подібний підхід створює ефект тримірності кімнати, підкреслює її затишок та глибину простору.
  • Індустріальний стиль. Всенародно улюблений лофт повертається в оновленій інтерпретації. Це втілюється в більш вишуканих формах світильників, використанні поряд з металом натуральної деревини. Завдяки цьому брутальний лофт перетворюється на витончене ретро.
  • Чітка геометрія форм. Лаконічність у тандемі з вишуканістю окремих елементів дарує непередаване враження високого мистецтва. Такий торшер або люстра привертають увагу та стануть одним з центральних елементів інтер’єру.
  • Використання рухливих світильників. Одна з найбільш цікавих і функціональних ідей останніх років. Конструктивні особливості спеціальних систем дозволяють легко змінювати напрямок світлового потоку ламп. Дуже актуальні сьогодні підвісні поворотні та вбудовані світильники, кабельні та трекові системи. Зміна напрямку світла допомагає кожного разу обирати між загальним та спрямованим освітленням, в залежності від конкретних потреб.

В домашньому освітленні все частіше використовуються димери – електротехнічні пристрої для регулювання ступеню яскравості. Це сприяє не тільки затишній атмосфері, але й економить енергоресурс та гроші. Управління димерами можна запрограмувати або автоматизувати. З кожним роком на світовому ринку з’являється все більше цікавих новинок, а отже – розширюються можливості кожного з нас створити приміщення своєї мрії.

Також буде цікаво:   Прочищення каналізації