Дерево та метал впродовж багатьох років були одними з найпопулярніших матеріалів для виготовлення парканів. Однак, обидва вони абсолютно нестійкі до впливів навколишнього середовища та вимагають постійного догляду. Саме тому для спорудження огорож варто монолітний полікарбонат купити. Чому саме цей полімерний пластик стане найкращим варіантом читайте нижче.

Властивості полікарбонату

Матеріал володіє безліччю позитивних характеристик, які дозволяють використовувати практично для будь-яких будівельних потреб. Серед найвагоміших переваг полікарбонату виділяють:

  1. Стійкість до впливу негативних атмосферних явищ ― на відміну від дерева та металу, пластик не гниє та не піддається корозії. Навіть при високій вологості та інтенсивному сонячному опроміненню, він зберігає свої початкові характеристики. Ця властивість надзвичайно важлива для конструкцій, які знаходяться просто неба, як, наприклад, паркани.
  2. Міцність ― існує стереотип, що пластик це невитривалий та крихкий матеріал. Однак полікарбонат не має нічого спільного з цим твердженням. Він у двісті разів міцніший від скла, а його механічна стійкість прирівнюється до металу.
  3. Безпечність ― дерев’яні паркани дуже часто стають причиною виникнення пожежі. Як відомо, такі конструкції чудово підтримують горіння і спалахують за лічені секунди. Пластик не горить: під впливом високих температур він повільно плавиться.
  4. Гнучкість та універсальність ― пластичність полікарбонату дозволяє створювати з нього конструкції будь-яких форм. Великий вибір кольорів дозволяє створити огорожу, яка ідеально доповнить екстер’єр будинку. Також можна обрати прозорий або суцільний матеріал.
  5. Легкість в експлуатації ― паркан такого типу не потребує регулярного догляду, фарбування та оброблення антикорозійними засобами. При потребі поверхню можна очистити зволоженою ганчіркою.

Ці та інші переваги огорожі з полікарбонату роблять її надійним та практичним рішенням. Придбати полімерний пластик пропонує компанія Сотекс Трейд. В асортименті магазину знаходяться вироби для будь-яких потреб за оптимальними цінами. Досвідчений персонал допоможе з вибором та надасть необхідну інформацію.

Чому варто вибрати полікарбонат для виготовлення огорожі

Полімерний пластик стає все більш популярним, якщо справа стосується огорож. Мова йде не тільки про домашні подвір’я, але і про ресторани, відпочинкові комплекси, території готелів. Річ у тому, що полікарбонат надзвичайно простий в експлуатації та монтажі. Його невелика вага дозволяє транспортувати його на будь-які дистанції та без проблем встановлювати на каркас.

Естетичний зовнішній вигляд дозволяє створити затишне та гарне подвір’я, а також захистити прибудинкову території від потрапляння пилу з вулиці. Варто наголосити, що матеріал володіє також звукоізолювальними властивостями, тому стане чудовим рішенням для тих, хто живе поблизу автостради чи громадських закладів.

Також буде цікаво:   Для чого потрібні секретки на диски?