Можна констатувати факт, що більшість чоловіків не дуже звертають увагу на те, що вібувається в них на голові, мова йде про стрижку, а якщо говорити більш точно, то приділяють цьому не зовсім багато своєї уваги. А даремно, так як важливою частиною іміджу чоловіка є саме його стрижка, вона не так важлива і не грає такого великого значення як у жінок, але також про неї не варто забувати. Без красивої чоловічої стрижки не зможе обійтися жоден представник сильної половини людства, який шанобливо до себе ставиться. І взагалі не йде розмова про тих чоловіків, які приділяють своєму іміджу велику увагу, вони завжди стежать за своїм волоссям і як воно виглядає.

На сьогоднішній день існує велика кількість варіантів чоловічої стрижки і з кожним роком ці варіанти збільшуються. Але є деякі стрижки, які можна назвати справді класичними, однією з яких є зачіска “Бокс”. Вона є одночасно простою і при цьому доволі практичною, а ще вона характеризується наявністю короткого та довгого волосся. Взагалі не варто думати про те, що  дана стрижка призначена виключно для молодих хлопців підліткового віку. Насправді бокс є вже давно традиційною зачіскою, яка має елементи брутальності, в результаті чого мужчина матиме консервативний вид, а також це додасть йому мужності.

Чоловічу стрижку бокс можна сміливо називати акуратною, а ще вона є простою, хоча ніхто не наважиться сказати що вона не стильна. Напевно цим і можна пояснити той факт, що в наш час вона має велику популярність і багато чоловіків їй надають перевагу. Навіть представники шоу-бізнесу вибирають “Бокс”, наприклад, відомий еталон чоловічої краси Бред Пітт досить часто замовляє у свого перукаря цю стрижку.

Зачіска “Бокс” та її особливості

Завдяки зачісці “Бокс” у чоловіка обличчя стає відкритим, саме цією особливістю варто скористатись тим, хто не хоче ховати свого обличчя. А ще цю зачіску можна сміливо називати акуратною, так як волосся в ній коротке, завдяки чому воно легко “тримає форму”, навіть без використання гребінця волося ніколи не буде “дивитись” в різні боки. Також “Бокс” популярний серед чоловіків, які часто знаходяться в екстримальних умовах проживання, наприклад, військові, туристи, адже волосся не варто часто мити.

Для яких чоловіків стрижка бокс підходить?

А тепер давайте зупинимось на дуже важливому моменті – для яких чоловіків дана зачіска підійде, а кому вона не зовсім личить. Чоловіча зачіска бокс буде привабливою для тих, хто має правильну форму голови, адже ця зачіска відкрита, а ще дуже добре мати пряме волосся. Не має значення й колір волосся, хоча більшість перукарів говорить про те, що для боксу ідеальним є світле волосся та каштанове.

Також буде цікаво:   Як знизити тиск: 4 швидкі способи, які напевно спрацюють

Якщо в чоловіка волосся кучеряве, тоді від зачіски бокс йому краще утриматись, так як в його випадку вона буде виглядати не дуже привабливою. Також мінусом даної зачіски буде наявність на голові явних дефектів або шрамів, які коротке волосся не зможе закрити. Хоча деякі чоловіки вважають, що шрами або дефекти є для них справжньою окрасою.

Зачіска “Бокс” для хлопчиків

Дитячі зачіски також досить часто мають вплив зі сторони моди, хоча в більшості випадків для дітей обирають практичність. Адже діти це непосидючі створіння, які завжди шукають пригод. Як результат, довге волосся у хлопчиків може створювати для них масу клопотів, від необхідності частого миття, до розчісування. Тому не дивно, що багато батьків обираючи стрижку для свого хлопчика зупиняють свій вибір на зачісці “Бокс”.

Ця зачіска є простою, потребує мінімального догляду, а також вона дозволяє почувати себе комфортно дитині в будь-якій ситуації. “Бокс” підійде для дітей різного віку, з її допомогою можна підкреслити деякі риси обличчя.