Із 24 по 27 серпня у Міжнародному виставковому центрі відбувалась безпрецедентна для України подія – Euro Dog Show 2017. Шоу міжнародного масштабу об’єднало тисячі професіоналів у сфері кінології із понад 55 країн. Цьогоріч Україні випала честь приймати гостей з усього світу, аби гідно оцінити екстер’єрні якості тисячі собак найрізноманітніших порід.

Загалом на усі заходи Європейського чемпіонату було зареєстровано близько 10 тисяч собак, оцінювали яких близько 100 міжнародних експертів,  чия репутація як професіоналів кінології добре відома у всьому світі. Найбільша кількість собак зареєструвалося в таких породах, як кане корсо, американський стафорширський тер’єр, цвергшнауцер, такса, лабрадор ретривер, бігль, мопс, вельш коргі пемброк, померанський шпіц, акіта – американська і японська*.

Змагання відбувалось на численних рингах, і за підсумками Euro Dog Show головними переможцями стали:

1 місце – Бобтейл (№279), Угорщина.

2 місце – Афганський хорт (№5938), Мексика.

3 місце – Мініатюрний шнауцер (№1584), Іспанія**.

«Цього року Україна і справді може пишатися своїми здобутками, адже отримати можливість проводити захід такого масштабу в Києві – це велика честь. Наша компанія із неабиякою радістю долучилась до Euro Dog Show 2017, – коментує Бруно Ташон, генеральний директор ТОВ «Рояль Канін Україна», генерального партнера заходу. – Ми як експерти у галузі здорового харчування для собак і котів розуміємо важливість профільних заходів».

Завдяки такому масштабному заходу, як Euro Dog Show 2017, сотні фахівців із усього світу об’єдналися у своєму прагненні наслідувати високі стандарти у розведенні тварин та дотримуватись професійного підходу у догляді за ними.

Також буде цікаво:   NASA анонсувало «захоплюючі новини», пов'язані з Місяцем