Керівництво японської Sony оголосило про глобальну реорганізації всього бізнесу, щоб скоротити витрати. Повідомляється, що три раніше незалежних підрозділи бренду в особі Imaging Products & Solutions (IP & S), Home Entertainment & Sound (HE & S) і Mobile Communications (MC) вирішили об’єднати в одне, яке називається Electronics Products & Solutions (EP & S). Як можна легко помітити, окремий підрозділ, який займався створенням і випуском смартфонів, просто закрили. Більше воно не буде витратити загальну картинку і завдавати шкоди збитковою продукцією.

Всі зміни вступають в силу з 1 квітня 2019 року, і майже напевно не обійдуться без масових скорочень, адже багато співробітників виявляться просто непотрібними і незатребуваними. Шляхом реорганізації всього бізнесу Sony хоче зосередитися на створенні і випуску тільки такої продукції, яка приносить їй прибуток. Мобільний підрозділ не приносить ніяких доходів ось уже як майже п’ять років, а з кожним роком ситуація тільки погіршується. Саме це, швидше за все, послужило причиною для того, щоб піти на такий крок.

Судячи з усього, флагман Sony Xperia 1 стане останнім мобільним пристроєм бренду топового рівня. При цьому поки що точно невідомо, що буде з такими телефонами, які вже створили, а їх анонс очікується в найближчі місяці. Не виключено, що їх ніколи не анонсують, або ж представлять і запустять в продаж, але нових моделей вже абсолютно точно не буде. Ставитися до відходу Sony з ринку смартфонів можна по-різному, але цілком собі очевидно, що багатьом покупцям продукції даного виробника буде не вистачити, адже у неї були свої сильні сторони, на кшталт якісного програмного забезпечення і унікального дизайну.

Також буде цікаво:   Google випустила новий бета-тест Android Q