Ігрова студія Slightly Mad Studios, яка займається випуском ігор з серії Project Cars, провела перший інтернет-анонс своєї нової ігрової приставка, яка стане першим досвідом компанії на ринку повноцінної електроніки. Як повідомив глава студії Ян Белл, вона називається Mad Box, а ключову увагу в ній приділено дизайну і продуктивності. Так, зокрема, всі покупці даної консолі можуть розраховувати на підтримку дозволу 4K при частоті 60 кадрів в секунду, тоді як при використанні шолома віртуальної реальності це значення зможе досягати 120 кадрів в секунду (fps).

Відзначається, що загальна продуктивність «вбивці» Sony PlayStation 5 знаходиться на рівні 10,5 терафлопс, проте остаточне значення ще не встановлено. До моменту повноцінної презентації Mad Box може стати трохи слабкіша, або ж потужніша. У приставці є запатентована система охолодження, яка дозволяє їй не видавати занадто багато шуму, але при цьому залишатися теплою, а не розпеченій. У геймпад і саму приставку вбудовані спеціальні OLED-екрани. Вони показують різні відомості.

Причому користувач може сам вибрати, що буде показуватися на тому чи іншому екрані, а оскільки дисплей в геймпаді є сенсорним, його можна використовувати для набору тексту, наприклад, для спілкування в чаті. Студія Slightly Mad Studios не уточнює, коли відбудеться повноцінна презентація Mad Box, але вона стверджує, що дана приставка вже існує у вигляді працюючого прототипу. Цілком собі очевидно, що при інших рівних дана консоль має всі шанси знищити Sony PlayStation 5, яка в такому випадку, по суті, просто провалилася до своєї презентації.

Також буде цікаво:   LG представила розумний годинник з механічними стрілками