Заробити 100$, 200$ або навіть 300$ в день з Google AdSense не легко, але це здійснимо. Багато блогерів і власників сайтів заробляють такі гроші в день. А якщо вони можуть, то і ви не виняток. Єдине, що вам потрібно, це правильне планування завдань, працьовитість і цілеспрямованість, а найголовніше пристрасть і любов до того, що ви робите, а саме до вашого сайту, блогу, тематики тощо.

Перед тим як почнемо розрахунки трафіку і заробітку, давайте згадаємо деякі терміни, для більш кращого їх розуміючи. Зрозумівши, що кожен з термінів позначає, ви зможете зрозуміти як збільшити ваш заробіток на сайті.

Що таке AdSense: Контекстна рекламна мережа від Google. Вебмастери можуть автоматично публікувати релевантні оголошення в їх контенті і ділити прибуток від кліків по рекламі з Google. AdSense дуже гнучка автоматизована система, види реклами в ній можуть бути наступними: – оплата за клік – рекламодавці платять за клік по їх оголошенням; оплата за покази – рекламодавець платить за покази його оголошення на вашому майданчику. Майданчики можуть вибиратися автоматично виходячи з ключових слів, сайтів, категорій або демографічної інформації;

Формат реклами AdSense може бути текстовим, графічним, анімаційним і відео. Клікабельність (CTR) рекламних блоків може варіюватися від 1-2% до 50-60% залежно від тематики сайту, його комерційної спрямованості, релевантності самих оголошень.

CTR: Скорочення від англійського Click-Through-Ratio. Відношення числа кліків по рекламному матеріалу або посиланням до числа їхніх показів відвідувачам. Виражається у відсотках. Припустимо, ви показуєте 3 оголошення AdSense на кожній сторінці, ваш перший перегляд сторінки дорівнює 3 показам.

CTR = кліки/покази реклами X 100. Припустимо, що ви отримуєте 5 кліків з 500 показів, ваш CTR буде 1% (5/500X100).

CPC: Cost-Per-Click – ви отримуєте оплату за кліки по рекламних оголошеннях. CPC зазвичай визначається рекламодавцями. У деяких конкурентних нішах, таких як фінанси, маркетинг, інтернет-продукти і т.д. рекламодавці готові платити більше за клік, ніж в інших нішах.

CPM: CPM означає – вартість за тисячу показів банерів (Cost Per 1000 Impressions). Іноді рекламодавці вибирають CPM оголошень замість CPC.

Заробляємо 100$ в день з Google AdSense

Для зручності розрахунків будемо вважати, що – ви показуєте реклами AdSense на своєму блозі чи сайті. Ваш CTR становить 1%, а середній CPC становить 0,25 $. Це цілком досяжно, і багато блогерів, як правило, домагаються цього. За розрахунок візьмемо Перегляд = Реклама.

Також буде цікаво:   Кращий продукт Xiaomi в 2019 році, який куплять мільйони людей

Для того, щоб заробляти 100$ кожен день ви повинні отримувати 40000 переглянутих сторінок/день або 400 кліків в день: 1% CTR і 0,25$ за клік. Для 40000 переглядів сторінок, ви повинні написати 500 унікальних статей в блозі, кожен пост принаймні повинен привернути 80 або більше переглядів на день.

Крім CPC, ви також отримаєте і CPM від ваших показів. Незалежно від того, що в будь-якій ніші, середній заробіток за тисячу показів становить від 1$ до 1,5$ за 1000 показів. Ви можете заробити від 40$ до 60$ на добу легко, виходячи з 40000 переглядів сторінок.

Як додатковий заробіток до Adsense рекламі, ви можете продавати рекламні місця за допомогою системи Rotaban. Звичайно там оплата йде за місяць, але з сайтом в 40000 переглядів думаю що реклама буде не дешевою. Або як альтернатива цьому сервісу, прямі продажі реклами. Ну давайте скажемо, по мінімуму на такому сайті, за місяць ціна буде 300$ (300/30) одержуємо, 10$ в день.

Нішеві блоги, з унікальними якісними статтями, можуть так само добре заробляти, рекламуючи послуги або товари, або заробляти на реф. посиланнях роблячи огляди товару докладаючи до нього посилання на сайт де даний товар можуть купити. Скажімо, що від 30$ до 50$ в день теж можливо заробити.

Тепер загальний дохід в день складає 100$ + 40$ + 10$ + 30$ = 180$ від усього перерахованого вище. Я взяв доходи мінімально можливого заробітку з усіх чотирьох пунктів.

180$ в день це +5400$ на місяць (180Х30 = +5400) або 64800$ на рік (5400х12 = 64800). Цілком реальні цифри, я так думаю.

У багатьох думаю, що виходить вийти на такий заробіток в день, або як мінімум на заробіток 100$ тільки з Google AdSense, а все інше це вже як доповнення до AdSense.

Наведені вище результати зможуть бути можливими, якщо ви принаймні опублікуєте 200-250 великих і унікальних статей в блозі на рік протягом 2 років.

Так скільки трафіку насправді вам потрібно отримати, що б заробити 100$ в день з Google AdSense? Думаю, що для кожного своє. Як думаєте?