У момент використання консолі на екрані телевізора або підключеного до неї монітора може несподівано з’явитися синій екран, на якому буде вказано код помилки – CE-36329-3. Після цього ігрова приставка вимкнутися, а потім вона відмовиться включатися зовсім, тому що в ній щось зламалося. Втім, в деяких випадках вона все ж включається, але в такому випадку доводиться заново налаштовувати її, тому як всі призначені для користувача дані видаляються. Це не поодинокі випадки, а цілком масове явище.

Відбувається все це під час гри в Anthem, яка була випущена кілька днів тому. Компанія Sony вже відмінно обізнана про таку проблему, і її співробітники активно ведуть розслідування причин виникнення подібних проблем, яких насправді бути взагалі не повинно. Співробітники ігрового підрозділу PlayStation обіцяють розібратися в причиною проблеми до кінця нинішнього тижня, а потім оперативно вирішити проблему. Геймери вважають, що в усьому винна ігрова студія BioWare, яка допустила якісь критичні помилки в грі.

Поки ведеться розслідування, Sony PlayStation 4 масово виходить з ладу по всьому світу, і деяким включити її знову вдасться тільки після ремонту, який в більшості випадків не буде гарантійним, оскільки багато геймери володіють приставкою вже більше трьох років, а термін гарантії – 12 місяців . Як тільки будуть оголошена офіційна причина поломки PS4, багато користувачів, якщо винна сторона добровільно не компенсує витрати на ремонт, можуть звернутися до суду і добиватися грошової компенсації через нього.

Також буде цікаво:   Зачем искать другие онлайн казино, когда есть Pokermatch?