Поки інші компанії інтенсивно працюють над новими складними смартфонами з гнучкими екранами, LG вирішила не поспішати з випуском подібної моделі, а сама тим часом дивиться, куди можна піти далі. Як виявилося, компанія вже працює над унікальним пристроєм — розтяжним смартфоном. Розробка описується в новому патенті.

Корпус такого смартфона складається з декількох частин. Екран може розтягуватися, а корпус підлаштовується під потрібний користувачеві розмір. Точніше, потягнувши за корпус, користувач збільшить площу екрану. Причому дисплей можна розтягувати як в довжину, так і в ширину. Коли великий розмір не потрібен, екран можна повернути до колишніх габаритів, зменшивши діагональ.

Така конструкція супроводжується великою кількістю програмних особливостей, щоб зберегти зручність для користувача. Інтерфейс повинен підлаштовуватися під різні форм-фактори не ходу. У міру того, як екран розтягується, на нього виводиться більше інформації.

Як це часто буває з патентами, поки неясно, коли буде реалізована розробка, та й чи буде взагалі. Складаний смартфон з гнучким екраном очікується від LG в кінці 2019 або навіть 2020 році.

Джерело:www.gizchina.com

Також буде цікаво:   Xiaomi Mi 9 SE впав в ціні до рекордного мінімуму