Однією з особливостей флагманського смартфона Xiaomi Mi 9, випущеного на ринок півтора місяці тому, стала підтримка їм технології швидкої зарядки Quick Charge 4.0+, яка дозволяє заряджати акумулятор з потужністю 26 Вт, завдяки чому дана процедура зазвичай займає менше однієї години. Така особливість дуже сильно сподобалася всім користувачам, і в цьому немає нічого дивного, адже заряджати свій смартфон максимально швидко хочуть, напевно, всі власники.

На тлі всього цього керівництво Xiaomi стало отримувати багато прохань додати підтримку швидкої зарядки в інші телефони бренду, випущені на ринок за останні роки. На радість мільйонів людей, виробник вирішив виконати бажання користувачів своєї фірмової продукції. 14 квітня 2019 року, вийшла нова прошивка MIUI 10, а дозволяє вона заряджати смартфони компанії набагато швидше, ніж раніше. Поки що нововведення є лише в бета-версії прошивки.

Випущена лічені години назад прошивка MIUI Global Beta ROM 9.4.11 містить в собі підтримку технології швидкої зарядки для величезної кількості смартфонів Xiaomi. Не можна не помітити, що дане програмне забезпечення стане доступним у фінальній стабільної версії вже в найближчі кілька тижнів, тому чекати надто довго не доведеться. Користувачів чекає не тільки нова анімація зарядки на вимкненому екрані, але ще і підтримка надшвидкої зарядки від китайської корпорації. Втім, звичайно, розраховувати на Quick Charge 4.0+ явно не варто.

На жаль, Xiaomi не розкриває, які саме смартфони і наскільки швидше стали заряджатися, але китайська корпорація запевняє, що тепер цей процес буде займати менше часу на «багатьох моделях». Якщо комусь не до душі нова анімація зарядки в MIUI 10, її можна легко відключити. Для цього потрібно зайти в розділ «Доступність» в настройках мобільного пристрою і майже в самому низу активувати перемикати напроти пункту «Відключити анімацію зарядки».

Також буде цікаво:   Як правильно вибрати масло для двигуна?