Звичайно, можна просто винести всю полку з папером. Але краще здійснювати покупки обдумано.

У США та інших країнах, де влада запроваджує карантин через спалах коронавіруса, люди почали повально скуповувати туалетний папір. Їй запасаються як в останній раз, до верху заповнюючи рулонами величезні продуктові візки. Хтось перетворює цей ажіотаж в жарти і меми, а хтось просто не розуміє і задається питанням: «Навіщо стільки?».

Якщо вам потрібно 17 рулонів туалетного паперу на 14 днів, то ваш стан гірше, ніж при коронавірусі.

І дійсно, навіщо купувати туалетний папір на рік вперед, коли карантин в середньому триває 14 днів? За даними порталу статистики Statista, в рік людина може витрачати до 141 рулону – це максимальний показник, актуальний для жителів США. У Франції та Італії паперу використовують удвічі менше, а жителям Бразилії і Китаю в середньому потрібно не більше 50 рулонів.

Якщо виходити зі статистичних даних, то 141 рулон на рік – це 12 рулонів в місяць. Відповідно, на два тижні карантину одній людині потрібно буде не більше 6 рулонів (майже піврулона в день!). Навіть якщо ви дійсно витрачаєте стільки, то на сім’ю з трьох осіб на 14 днів вам буде потрібно не більше 18 рулонів. Так чи варто купувати більше?

Також буде цікаво:   Як безкоштовно читати книги?