Комфортність сучасного помешкання важко уявити без сантехніки, адже саме ця складова необхідна сучасній людині. Тому якщо когось є потреба зробити ремонт в квартирі чи будинку, тоді салон керамічної плитки Keramis буде в пригоді. Саме цей продавець може стати надійним супутником для світу питки, сантехніки та різноманітних оздоблювальних матеріалів.

Користуючись послугами такого продавця можна суттєво зекономити не тільки грошові кошти, але й свій час. Адже тепер нема потреби кудись їхати, дивитись, вибирати, гаяти час. Достатньо вмоститись на улюбленому дивані, взяти в руки ноутбук чи мобільний пристрій та подивитись асортимент, який пропонує даний продавець.

Асортимент продукції від Keramis

Якщо говорити про асортимент продукції від даного продавця, то це все що пов’язано з сантехнікою. Починаючи від сантехніки і закінчуючи меблями для ванної кімнати. Але давайте більш пристально поглянемо на всі різновиди продукції.

Перш за все, під час пошуку необхідного товару варто звернути увагу на рубрику під назвою “Каталог товарів”. Саме завдяки цьому рубрикатору можна впевнено та швидко знайти саме те, що цікавить потенційного покупця. Адже всі товари в ньому розбиті по групам і не потрібно тратити час на перегорання сторінок – все шукається швидко.

Назва розділів сама говорить за себе – якщо це “Плитка”, значить вона там є і різноманітних видів, в тому числі напрямків застосування. Якщо говорити про розділ “Сантехніка”, то там теж все зрозуміло, необхідно лише вибрати потрібний підрозділ. Також самі за себе говорять назви “Підлогове покриття”, “Опалення”, “Шпалери”, “Освітлення” та “Двері”.

Для зручності користування сайтом кожен з розділів оснащений додатковим підменю, яке відкривається як тільки на нього навести курсор.

Особливості товарів

В компанії Keramis приділяють велику увагу не тільки асортименту товару, але і його якості. Як результат, співпраця ведеться виключно з перевіреними виробниками, які здатні запропонувати клієнту якісний товар. До речі вибір товару також можна зробити за брендами, які сформовані в окремому каталозі та розміщаються там за алфавітом.

Також показником якості представленої продукції є надання гарантії на неї. Причому гарантійні зобов’язання надаються безпосередньо виробником. Щоб скористатись гарантійним правом необхідно надати товарний чек та гарантійний талон.

Також буде цікаво:   Золотые часы как признак стиля и статуса