Південнокорейська корпорація Samsung вже післязавтра, тобто 8 березня 2019 року, запустить в продаж флагманський смартфон Galaxy S10, який можна буде купити в кількох версіях. Стати власниками цього мобільного пристрою хочуть десятки мільйонів людей по всьому світу, але через вартість базової версії на рівні 30 000 гривень дозволити собі навіть її покупку можуть далеко не всі, але для всіх таких є відмінне рішення, а запропонував його сам виробник. Він пропонує отримати безкоштовно протестувати майбутню новинку.

Така можливість є у жителів України, США, Європи і всіх інших регіонів світу, де смартфон Samsung Galaxy S10 офіційно продається. Щоб отримати майбутню новинку в свої руки абсолютно безкоштовно, а разом з тим її протестувати, необхідно встановити на смартфон під управлінням Android спеціальна пропозиція під назвою Experience, яке дозволяє перетворити будь-який звичайний телефон в новинку, щоб можна було в максимально наочній формі оцінити, що вона з себе представляє.

Провести установку програми Experience можна з магазину Google Play, а є дана програма повністю офіційною. У вигляді графічної оболонки Samsung Galaxy S10 користувачі можуть отримати інформацію про те, як працює сканер відбитків пальців в екрані, для чого потрібна потрійна камера, які переваги несе в собі реверсивна бездротова зарядка, а також в програмі є безліч інших відомостей про новий флагмані південнокорейської корпорації, ознайомитися з якими можна безкоштовно.

Компанія-виробник стверджує, що програма Experience дозволяє на якийсь період часу перетворити смартфон на базі Android в Samsung Galaxy S10, оцінивши всі його особливості і переваги в наочному вигляді. Робота даного програмного забезпечення гарантується тільки на Galaxy S9, Galaxy S9 + і Galaxy Note 9, проте воно без будь-яких проблем повноцінно працює і на інших моделях, в тому числі від сторонніх виробників. Якщо новий флагман південнокорейської корпорації зацікавить, його завжди можна особисто протестувати наживо в одному з фірмових магазинів Samsung в будь-якій країні світу.

Також буде цікаво:   11 кращих ігор з відкритим світом