Як не крути, але майже кожна людина хоче бути власником спортивного браслета, нехай зовсім і не для того, щоб вести активний здоровий спосіб життя, а просто через цікавість, адже у все більшого числа людей можна зустріти такі наручні пристрою. Вони дозволяють стежити за фізичною активністю, відстежувати якість сну, використовувати «розумний» будильник, а також надають безліч інших можливостей, в тому числі вібрують при вхідних дзвінках, що дозволяє такі не пропускати. Кращим фітнес-трекером на ринку зараз є Xiaomi Mi Band 4, який став доступний для покупки в червні, але до полиць магазинів цей гаджет дістався лише в липні, тобто в цьому місяці.

За рахунок цього тепер всі українці можуть собі купити такий спортивний браслет, а пропонує він безліч унікальних особливостей. Крім стандартних функцій, з його допомогою можна 24/7 стежити за роботою серця шляхом вимірювання пульсу, плавати в басейні за рахунок захисту від води і пилу за стандартом IP68 (до 5 АТМ), читати повідомлення з телефону, управляти відтворенням музики на смартфоні, а також регулювати гучність. За відображення інформації в трекері відповідає невеликий 0,95-дюймовий OLED-екран, який має дозвіл 240 на 120 пікселів, а за рахунок того, що він є сенсорним, користуватися Xiaomi Mi Band 4 можна в якості самостійно гаджета.

Щоб отримати доступ до всіх доступних функцій і можливостей доведеться підключати його до смартфону на базі Android або iOS, а для підключення до таких використовується модуль Bluetooth 5.0 з радіусом роботи в 50 метрів. Програмне забезпечення браслета має підтримку величезної кількості різних спортивних програм, включаючи біг на біговій доріжці і заняття в басейні. Дисплей трекера прикритий загартованим склом Corning Gorilla Glass 3, яке захищає його від фізичного впливу різного роду і характеру, в тому числі від потертостей і будь-яких подряпин.

Офіційна рекомендована ціна Xiaomi Mi Band 4 – 1200 гривень, однак тепер, через менш ніж два тижні з моменту початку продажів, його можна купити всього-на-всього за 995 гривень, тобто набагато дешевше. Базова версія трекера має чорний ремінець, але деякі магазини також продають оригінальні ремінці інших кольорів, в тому числі червоного і синього. За зниженою ціною цей фітнес-браслет вже реалізують десятки торгових точок на українській території, причому оформити замовлення на трекер і забрати його можна відразу. Іншими словами, не доведеться чекати доставки наручного гаджета протягом декількох тижнів.

Також буде цікаво:   Нова функція в Windows 10 яку зобов’язана активувати кожна людина