Як вдалося з’ясувати, існує цілих п’ять причин, за якими смартфони Xiaomi, Apple, Samsung, Huawei і багатьох інших брендів сильно подорожчають вже в найближчому майбутньому, і не тільки в Україні, а взагалі на рівні всього світу. Так, з кожним роком всі країни світу намагаються підвищувати заробітні плати простих працівників, а це призводить до того, що ресурси з виробництва смартфонів стають для компаній більш дорогими, також як і праця співробітників, що займаються, наприклад, складанням мобільних пристроїв. Їм потрібно платити більше, через що собівартість продукції зростає щорічно. Ще одна причина – ускладнення технологічний процесів, тому як сучасні компоненти вкрай складні у виробництві, що робить їх створення більш дорогим, ніж раніше, коли все було простіше.

Також не варто забувати і про те, що в останні роки в Україні постійно піднімаються різні мита і збори, нехай і не на електроніку, але на багато інших речей. Це означає, що всі смартфони Xiaomi, Apple, Samsung або Huawei можуть стати дорожчим в будь-який момент, якщо раптом вступить в силу якийсь новий податок. Виходячи з усього цього витрати на рекламу продукції зростають, а це також призводить до зростання вартості будь-якого смартфона. П’ята причина сильного подорожчання всіх мобільних пристроїв в найближчому майбутньому полягає в тому, що їх створення стає все більш складним.

Якщо раніше інновацій було море, то зараз їх вже дуже мало, тому, щоб як і раніше випускати нові моделі кожен рік, всім великим компаніям доводиться залучати до розробки чого-небудь нового більше людей, а це негативно позначається на вартості готової продукції. Таким чином, зростання ціни на всі смартфони в найближчі роки не уникнути, і з цим доведеться змиритися, тому як так працює світова економіка – з кожним роком все дорожчає.

Також буде цікаво:   Xiaomi Pocophone F1 знизиться у ціні завдяки новим конфігураціям