Список корисних речей, які вам варто шукати в наступному смартфоні, щоб не довелося потім занадто швидко його оновлювати унаслідок невідповідності корисним можливостям свого часу.

– NFC

NFC як технологія для обміну фотографіями або зчитування міток. Але, для обміну фотографіями краще підходять всякі соціальні мережі, хмарні сервіси і месенджери. При сполученні пристроїв NFC – це зручно, але якщо його немає, це цілком можна пережити. Є у цієї технології і перспективи стати реально корисною для смартфонів – це безконтактні платежі.

– Підтримка дводіапазонного Wi-Fi

Кількість пристроїв в старих добрих мережах на частоті 2,4 ГГц стало непристойно великим. Якщо ви прямо відчули на собі вселенську тугу від цих слів і прекрасно розумієте, про що мова, значить, вам пора купувати в будинок двохдіапазонний роутер і парк техніки оновлювати з оглядкою на цю покупку.

– Мінімум 2 ГБ ОЗУ

Оперативної памяті багато не буває, навіть якщо Google говорить кожен раз про оптимізацію роботи кожної нової версії ОС.

– Сканер відбитків пальців

Сьогодні в Android-пристроях сканер відбитків пальців – це насамперед понти і якась надія на те, що якщо ви втратите смартфон, то новому власнику доведеться довго повозитись, щоб отримати вигоду з нового придбання.

– Швидка зарядка

Мати можливість хвилин за 20 відновити половину ресурсів акумулятора набагато важливіше, ніж великий акумулятор у смартфона. Повірте!

Погана новина – щоб смартфон заряджався швидко, зазвичай йому потрібна його комплектна зарядка з достатньою силою струму. Так що цей аксесуар необхідно буде носити з собою.

– Хороша фронтальна камера

Селф або НЕ селф – особиста справа кожного. Але відеодзвінки теж стають невідємною частиною.

– Підтримка LTE

Якщо ви вільно володієте російською мовою і живете не в Україні, у вас, напевно, не виникне питань з приводу цього пункту – зв’язок четвертого покоління поширюється, як вірус, по планеті. Якщо ви досі не спробували LTE, то напевно отримаєте можливість це зробити, якщо ваш смартфон буде підтримувати потрібний стандарт, в самий найближчий час.

– APTX

Це одна з тих небагатьох сучасних технологій, яка не тільки вже є, але й реально працює. APTX дозволяє передавати звук через Bluetooth з тією ж якістю, якби ви слухали аудіо з компакт-диска. Музика у відмінній якості і без проводів.

Щоб упевнитися, що ваш смартфон – з тих, хто «дружить» з якісним звуком по Bluetooth, шукайте підтвердження того, що він підтримує APTX. Погана новина – гарнітура також повинна підтримувати APTX. Такі зазвичай коштують дорого.

Також буде цікаво:   Microsoft показала оновлені іконки кореневих папок і кошики Windows 10

– Камера з матрицею BSI

BSI – матриця зі зворотнім засвіченням. Завдяки їй смартфон краще справляється зі зйомкою при слабкому освітленні, видаючи менш «галасливі» знімки.

– Тип USB-С

Тип USB-С – це не тільки джерело незручностей, але і більш зручний тип роз’єму, в який можна встромляти кабель будь-якою стороною. Крім того, USB-C дозволяє значно швидше обмінюватися даними між пристроями.

– Аудіочіп

Пройшли ті часи, коли любителі хорошого звуку від пропозиції послухати щось на смартфоні гидливо морщили носики. Тепер виробники топових рішень, особливо ті, кому пощастило народитися в Китаї, прагнуть дати своїм користувачам хороший звук і ставлять в смартфони аудіочіп.