Не так давно, в листопаді минулого року, компанія Xiaomi представила бездротові навушники Mi AirDots, які виявилися схожі на навушники Samsung Gear IconX. А зараз під роздачу потрапили навушники Apple AirPods: як видно на картинках, нові навушники Xiaomi їх чи не копіюють, при цьому, традиційно, модель Xiaomi виявиться помітно дешевше рішення Apple.

Звичайно, якщо тримати AirPods Apple і Xiaomi в руці, то можна помітити масу відмінностей, але вже з відстані кількох метрів вони здадуться чимось дуже схожим. Якщо не взагалі однаковим. Судячи з усього, навіть ніжки навушників приблизно однаковий довжини.

Xiaomi AirPods, швидше за все, виготовлені з пластику. На корпусі добре видно датчики наближення, як у навушниках Apple, а для зарядки використовується перевірене рішення з коробочкою док-станцією. Навушники будуть запропоновані в двох колірних варіантах-білому і чорному.

Джерело опублікувало тільки зображення навушників, ніяких даних про характеристики або ціну немає. Але раз вже в Мережі засвітилися настільки якісні зображення, можна думати, що офіційна прем’єра станеться дуже скоро. Найближчий анонс Xiaomi запланований на 10 січня. Можливо, разом зі смартфоном Redmi Note 7 представлять і ці навушники.

Джерело: www.ixbt.com

Також буде цікаво:   Стало відомо, коли Apple доведеться випустити iPhone з USB-C