1 березня 2019 року, компанія Xiaomi випустила прошивку MIUI 10 для застарілих смартфонів, які вийшли на ринок більше двох років тому. Їх власники починаючи з сьогоднішнього дня можуть використовувати новітнє програмне забезпечення, яке доступне для установки «по повітрю». Для цього потрібно зайти в налаштування і відкрити меню «Оновлення системи», після чого погодитися на завантаження і установку нової ОС. При цьому смартфон повинен був заряджений щонайменше на 50%, а ще у нього повинно бути достатньо вільного місця у внутрішній пам’яті.

При установці даної операційної системи всі особисті дані користувачів залишаються на своїх місцях, тобто вони нікуди не пропадають, що звичайно ж є вкрай великим плюсом. Прошивка MIUI 10 для застарілих смартфонів Xiaomi принесла з собою новий інтерфейс, оновлені стандартні програми, поліпшений екран блокування, підтримку ШІ при роботі з камерою, підвищення швидкості роботи всього мобільного пристрою за рахунок оптимізації, а також ряд інших нововведень, аж до нових системних звуків і анімацій.

Встановити MIUI 10 починаючи з сьогоднішнього дня можна на моделі Mi Max і Mi Max Prime, які вийшли на ринок ще в 2016 році, тобто майже три роки тому. Виробник в особі Xiaomi не забуває про них, тому напевно вони будуть оновлені і до прошивки MIUI 11, але вже в 2020 році. Головна особливість цих моделей смартфонів в тому, що вони володіють величезним 6,44-дюймовим екраном, який доповнений ще і великими рамками з усіх боків. З тих пір на ринок вийшло кілька нових моделей телефонів в рамках модельного ряду Mi Max, і всі вони вже оновлені до нової ОС.

Також буде цікаво:   6 приложений, которые прокачают шторку уведомлений Android