Як потрібно передавати сіль, представляти людей і вести себе під час тосту насправді.

Ви невірно передаєте сіль

Коли ви сидите за столом і хтось просить вас передати сіль, завжди передавайте її разом з перцем. Так радить консультант з етикету з Каліфорнії Меріенн Паркер. За її словами, в деяких колах це може бути перевіркою вашого рівня етикету.

Ви занадто рано берете хліб з кошика

Завжди спочатку пропонуйте хліб сусідові справа і зліва. І тільки потім беріть шматочок для себе.

Ви цокаєтеся під час тостів

Так завжди роблять у фільмах, але це неправильно. Відповідно до етикету, потрібно просто підняти келих.

Ви відпиває з келиха після тосту у вашу честь

Здавалося б, коли вимовляють тост у вашу честь, потрібно випити разом з усіма. Але це помилка. Тримайте келих в руці, але не відпиває.

Ви занадто ввічливі на перехрестях

Звичайно, доброта і подяка роблять життя кращим, але на перехрестях потрібно дотримуватися правила, а не розсипатися в люб’язностях. Коли хтось пропускає іншого водія вперед, може виникнути плутанина, а це дуже небезпечно. Експерт з етикету Мері Френсіс МакГроу радить завжди бути добрим, але в першу чергу пам’ятати про безпеку.

Ви нехтуєте статусом, коли знайомете людей один одному

Поширена помилка в діловому етикеті відбувається при поданні незнайомих людей. За правилами, спочатку потрібно назвати вищого за посадою, згадавши його звання або ступінь.

Ви носите сумку не на тому плечі

Сумка завжди повинна бути на лівому плечі або в лівій руці. Так права рука буде вільна для рукостискань.

Ви підходите до свого місця зліва

«Відповідно до етикету, завжди потрібно підходити до свого місця справа», – каже Джеральд Гласкок, директор Південного інституту етикету і протоколу. Він також нагадує, що ні в якому разі не можна тиснути комусь руку, коли ви сидите.

Ви диветесь в очі співрозмовнику, коли відпиває з келиха

Не піднімайте погляд, поки відпиваєте свій напій. Просто дивіться в келих. Це зручніше і з практичної точки зору. Так у вас менше шансів облитися і опинитися в незручній ситуації.

Ви передаєте їжу не в ту сторону

Їжу за столом потрібно передавати проти годинникової стрілки або сусідові справа. Так простіше підтримувати порядок: ніхто не опиниться в ситуації, коли їжу пропонують по обидва боки. Але трапляються й винятки. Якщо людина зліва від вас попросила передати йому щось, слід це зробити.

Також буде цікаво:   3 способи прищепити дитині любов до читання

Ви неправильно залишаєте після себе штанги в спортзалі

Хорошим тоном вважається не тільки брати з собою рушник, щоб витирати піт, а й фіксувати штангу на низькій позиції після використання. Тоді наступна людина не отримає травму, намагаючись підняти занадто важку вагу.