Легальна робота в Польщі, можливість побудувати успішну кар’єру – цього бажає більшість людей, які відправляються на заробітки. Достойна оплата та гарні умови праці доступні для людей із різною освітою, незалежно від рівня володіння мовою або наявності досвіду. На першому місці для роботодавців – бажання найманця виконувати обов’язки за гідну платню.

Польща – це можливість знайти місце з комфортним графіком, стабільним високим заробітком. Підписання трудового договору забезпечує гарантії для співробітника і фіксує за ним обрану вакансію. Окрім того, це додаткова безпека шукачам, яких цікавить робота в Польщі легально. Це дозволить заощадити особистий час і сили. Можливість знайти офіційне працевлаштування гарантована для клієнтів.

Перевірені вакансії за кордоном доступні для чоловіків, жінок, і сімей. Надаються найбільш цікаві та вигідні пропозиції. Робота без посередників легально можлива в багатьох популярних містах Польщі – як Варшава і Краків, Люблін та Гданськ, а також в інших регіонах.

Праця за кордоном неможлива без оформлення візи і документів для страхування.

Особливості працевлаштування на фермах

Фермерство розвинена сфера діяльності у Польщі. Тому серед заробітчан ця галузь користується попитом. Сільськогосподарські угіддя займають значущу частину польських земель – близько 60%. Держава є однією з головних експортерів фермерських продуктів на теренах Європи. Ще одна розвинена галузь – це тваринництво.

Робота в Польщі на фермі передбачає виробництво свинини, яловичини, молока, яєць та інших продуктів тваринного походження. Переважна більшість вакансій у цих галузях стосується сезонного типу робіт. Для польських працедавців вигідніше влаштувати найманців з-за кордону, які не задоволені умовами на батьківщині. Робота на фермі українцям стане гарною можливістю заробити.

Багато людей у пошуці вакансій, ставлять питання – ким можна працювати на фермі? У цій галузі завжди є велика потреба у працівниках для робіт на полях, у теплицях. У літній період переважають пропозиції на збирання врожаю та інша сезонна діяльність. Вакансій у цій сфері пропонуються для людей із високою витривалістю, достатньою фізичною силою. Компанія допоможе у пошиках тим, кого цікавить робота в Польщі на фермі, більше деталей можна знайти на сайті.

Як знайти роботу за кордоном?

Багатьох претендентів турбує питання – як знайти роботу за кордоном? Існує кілька варіантів – можна займатися пошуком потрібної вакансії самостійно або скористатися послугами спеціалізованих агентств.

Легальна робота в Польщі – дуже приваблива пропозиція. Працівники можуть пробути на території країни без робочої візи 90 днів. Іноземцям пропонуються різні варіанти:

  • робота на фермі влітку;
  • будівельна галузь;
  • промисловість і виробництва;
  • сфера обслуговування.
Також буде цікаво:   Купить дипломы логопеда и психолога

Не обов’язково розлучатися зі своєю сім’єю, коли їдеш на заробітки. Багато фірм готові надати працевлаштування сімейним парам. Тому робота за кордоном приваблює багатьох мігрантів із України. На ринку праці представлений великий вибір вакансій, високий рівень заробітної плати. Щоб влаштуватися на довгий термін необхідно подбати про отримання візи для роботи в Польщі.

Українці, які отримали дозвіл на роботу і мають біометричний паспорт, можуть влаштуватися працювати на території країни протягом сезону не оформляючи спеціальні документи. У випадках, коли закордонний паспорт звичайного зразка, або є бажання знайти постійне місце працевлаштування, необхідно отримати робочу візу. На ринку можно знайти велику кількість вакансій для спеціалістів із різним рівнем кваліфікації.