У наші дні в сучасних магазинах можна придбати будь-яку річ навіть паперові квіти, те, що зроблено власноруч – буде цінуватися у всі часи. Тому виготовлення паперових оригінальних квітів стає все більш популярним справою. Такий гарний букет можна подарувати мамі або бабусі. Цими чудовими виробами можна прикрасити до свята кімнату, арку або святковий стіл. Але не всі ще знають, як зробити квіти з паперу своїми руками. Це не занадто тяжко, запасіться терпінням, і ваші вироби вийдуть не гірше живих квітів.

Звідки прийшло таке заняття і що потрібно для виготовлення паперових квітів

Вироби з паперу – квіти робили ще в давні часи. Єгиптянки робили різні прикраси з штучних квіток, звичайно ж, вони користувалися для їх створення і папером. У середньовічні часи такими виробами прикрашали храми. А у вісімнадцятому столітті почали створювати великі підприємства, на яких виготовляли офіційно такі квіти. Тому і тоді люди вже знали, як робляться з паперу квіти.

Куди можна пристосувати паперові квіти

З паперових квіток можна робити оригінальні панно і композиції, адже на далекій відстані вони практично не відрізняються від живих. Ще квіти з кольорового паперу відмінно підходять для прикрас рамочок фотографій, листівок, коробочок для подарунків і капелюшків. Дуже часто вони використовуються для оформлення святкових залів перед всякими урочистостями, кімнат і святкових столів. І такі вироби подарують кожній людині святковий настрій і радість.

Що потрібно для цієї справи

Такі вироби можуть зробити навіть дітки під вашим чуйним керівництвом і навіть з паперу можна створити справжнісінький шедевр. Вам буде потрібно приготувати такі матеріали та інструменти:

Можете взяти звичайну білий папір, який потім розфарбуєте фарбами, але найкраще брати кольоровий папір, гофровану і креповую. З кольорового паперу квіти не потрібно розфарбовувати фарбами і це заощадить час, атакож : степлер і клей; нитки, скотч і ножиці; фарби акварельні, підійде і гуаш; картон, пакувальний папір та оригінальні стрічки; дріт, соломка для коктейлів, ампули від ручок. З цих матеріалів ви будете робити стеблинки для квіточки; намистинки, бісер і стрази. Вони потрібні для оформлення серединки у квітки.

Але квіти будемо робити різні і для кожного конкретного випадку, насамперед, потрібний папір і клей, а потім вже дивіться, що вам буде потрібно з вищевказаного списку. Далі ми розповімо, як робити квітку з паперу.

Також буде цікаво:   Що варто враховувати, обираючи новорічний подарунок?

Існує дуже багато різних способів виготовлення паперових квітів. Кожен з них має своє умовне призначення. Розглянемо найбільш популярні способи.

Найпростіша паперова квіточка

Цей пролісок можуть зробити навіть дітки дошкільного віку і подарувати його мамі на Восьме Березня. Для самого проліска потрібно взяти квадратний білий листочок паперу, його розміри приблизно 10 на 10 сантиметрів. Складіть листок по діагоналі і відігніть його куточки. Залишається приклеїти квіточку на папір синього кольору або листівку і домалювати стеблинка і листочки.

Паперові трояндочки

Приготуйте щільний червоний папір, маркер і клей з ножицями. Якщо вам цікаво, як зробити квітку з паперу у вигляді трояндочки, то ваші дії наступні:

малюєте олівцем спіраль на папері і вирізати її звичайними або ж фігурними ножицями. При використанні фігурних ножиць трояндочки виходять красивіші;
тепер постарайтеся звернути кінчики спіралі назовні. Папір може трошки надірватися, але нічого страшного, так навіть краще – квітка вийде більш реальною;
скручуєте спіраль, щоб у вас вийшла троянда. Акуратно скручийте спіраль до кінця, потроху ослабляйте натяжку;
після остаточного закручування спіралі – закріплюєте її клеєм. Тепер потрібно відігнути коло, який утворився в центрі вашої троянди при вирізанні спіралі. Це коло буде підставою квіточки;
капніть на підставу трошки клею і приклеюєте на нього трояндочку. Ваша оригінальна трояндочка готова.

Святковий букет

Тепер ми буде робити не одну квіткуа, а цілий святковий букет. Приготуйте м’який папір різних кольорів, кусачки і ножиці, а також вазочку, тонкий дріт і клей.

Приступаємо до роботи:

на дріт (вона призначається для стебла) наносимо трошки клею;
один кінчик дроту потрібно замотати тоненькою смужкою з жовтого паперу;
візьміть той папір, з якого будете робити бутони квіток. Він може бути будь-якого кольору. Складаєте папір 12 раз і ножицями вирізуєте пелюстки для ваших квіточок. З них треба спорудити бутончик;
наносите клей на два лепесточка і тепер їх потрібно приробити до стебла на місце, обмотане жовтою паперовою смужкою. Складаєте, таким чином, всі пелюсточки в бутон;
тепер візьміть зелений папір і загорніть нею стебло квіточки. Щоб вийшов цілий букет, і композиція вважалася закінченою, потрібно зробити пять бутонів. Готові квіти помістіть їх в вазочку, і у вас вийшов оригінальний паперовий букет.