ПАН Логістик є транспортною компанією, яка вже більше десяти років займається наданням послуг в сфері перевезення вантажів. Якщо для вас актуально вантажоперевезення по Україні, тоді ви можете вернутись за допомогою. Кожен клієнт, який скористається послугами даної фірми, може бути на 100% впевненим в тому, що вантаж приїде в місце призначення вчасно та в повній безпеці. Причому можливі перевезення як в межах України, так і в інші країни.

В деяких випадках необхідне дбайливе транспортування продукції, це теж можливо реалізувати. Наприклад, деякі товари, або продукти харчування слід транспортувати виключно в спеціальних умовах – ПАН Логістик може надати такого роду послугу, відповідаючи за її якість.

Як зробити замовлення послуги

Якщо у замовника є потреба в доставці вантажу, йому лише необхідно зателефонувати в компанію за телефонами, які вказані на офіційному сайті. Також на цьому ресурсі є функція замовлення дзвінка, варто лише вказати свої контакти та чекати. Існує також третій варіант – відправити всю необхідну інформацію для прорахунку вартості на електронну пошту, для цього існує спеціальна форма звернення.

Після натискання кнопки “Відправити” за короткий проміжок часу замовнику буде надіслана пропозиція, в якій він знайде всі необхідні данні. На цьому можливості зв’язку з менеджерами компанії не закінчуються, адже існують інші канали – Телеграм, Ватсап, Вайбер.

Особливі умови перевезення вантажів та цінова політика

Зазвичай з перевезенням звичайних вантажів не виникає особливих питань, зовсім інша ситуація з нестандартними вантажами, наприклад, небезпечними. Мова йде про вибухонебезпечні, швидкозапальні та небезпечні для навколишнього середовища. Про такі властивості вантажу повинен обов’язково вказати сам клієнт, що компанія перевізник прийняла всі необхідні міри.

Зазвичай для транспортування небезпечних вантажів застосовується спеціальні дозволи, маркування, а також тара.

Якщо говорити про ціноутворення компанії ПАН Логістік, то на вартість надання послуги впливає ряд факторів. Остаточну ціну клієнт отримує після надання повної інформації про сам вантаж, його характеристики (вага, розмір), а ще компанії необхідно знати кінцевий пункт доставки. Тільки в цьому випадку можна надати остаточну ціну за послугу.

І ще одним важливим критерієм для клієнта є швидкість вантажоперевезення, адже в деяких ситуаціях це дуже актуально. По Україні вантаж доставляється з точки “А” в точку “Б” за 24 години.

Також буде цікаво:   Детские купальники: советы по выбору