Нещодавнє масштабне оновлення Windows 10 під кодовою назвою October Update подарувало користувачам чимало корисних функцій. Проте, отримавши найновіший патч, користувачі зіткнулися з неприємними програмними наслідками і навіть втратою цінної інформації зі своїх комп’ютерів. Про це повідомляє Tomshardware.

Користувачі Reddit повідомили про втрату файлів після установки жовтневого апдейта Windows 10. З їх жорстких дисків несподівано пропав вміст користувальницьких папок, включаючи документи, зображення і музику. Аналогічні повідомлення з’явилися також на власних форумах Microsoft і в Twitter.

Причина такої вибірковості операційної системи поки неясна, але деякі з коментаторів припускають, що проблема має стосунок до хмарного сервісу OneDrive. Вони вважають, що документи та папки, відмічені для синхронізації з хмарою, якимось чином “загубилися” після установки October Update. Спосіб вирішення проблеми поки невідомий. Примітно, що аналогічним чином файли пропадали і минулого року.

Ресурс ZDNet також повідомив, що деякі користувачі лептопів зіткнулися з проблемою аудіодрайверів Intel версії 10.25.0.3-10.25.0.8. Після оновлення ОС процес став навантажувати CPU, значно скорочуючи час автономної роботи.

Microsoft вже заблокувала можливість оновлення для власників проблемних пристроїв, але деякі з них можуть побачити попередження при спробі ручного регулювання апдейта. У цьому випадку фахівці компанії радять натиснути кнопку “Назад” і продовжити використання поточної версії Windows 10.

Повідомляється, що виправити проблему можна установкою графічного драйвера Intel версії 24.20.100.6286, що включає латочку для аудіопристроїв компанії. Фахівці Intel рекомендують оновитися всім власникам “синіх” процесорів, починаючи з 6 покоління.

Також буде цікаво:   Топ-10 найбільш продуктивних в світі смартфонів на Android