Загальна ринкова капіталізація криптовалют за три останні дні знизилась на $18 млрд. Якщо капіталізація станом на вівторок становила $219 млрд, то в п’ятницю була вже $201 млрд. Про це повідомляє CNBC.

Згідно з даними CoinDesk, найбільший та найбільш розповсюджений в світі цифровий актив, біткойн, розпочав спадати у середу ввечері і впав нижче $6200. Ситуація з іншими криптовалютами, відомими як «альткойни» була ще гіршою. Етеріум, друга за величиною цифрова валюта, втратила 12% за тиждень, третя за величиною XRP – 18% за сім днів.

Як повідомляє CoinMarketCap, BitcoinCash знизився на 14%, EOS – на 10%.

За словам засновника та генерального директора BKCN Брайана Келлі, падіння розпочалось з чуток щодо того, що криптовалютна біржа Bitfinex збирається призупинити усі депозити від фіатних грошей.

«Це трохи злякало інвесторів – це стало основною причиною низхідного потоку», – сказав він. Також він підкреслив позитивні новини регулювання з Азії, які, ймовірно, сприятимуть відновленню біткойну. Як повідомляється, фінансові регулятори в Південній Кореї оголосять офіційну позицію стосовно первинного розміщення монет (ІСО) в листопаді. Крім того, регулюючі органи в Сінгапурі пообіцяли допомогти існуючим компаніям з криптовалютою створити місцеві банківські рахунки.

Фото: pixabay.com

Також буде цікаво:   Samsung Galaxy S10 провалився в продажах