На честь дня народження Павла Дурова в популярному мессенджері з’явився ряд нових можливостей.

Українська мова

Тепер інтерфейс Telegram можна переключити на українську мову. Разом з тим відкрита хмарна платформа локалізацій, де можна взяти участь в коригуванні перекладу або в локалізації на інші мови.

Live Locations

Нова функція Live Locations дозволяє ділитися своїм місцеположенням в реальному часі. Якщо раніше вам доводилося по кілька разів відправляти свою локацію, щоб вас не втратили, то тепер достатньо зробити це один раз. Адресат отримає карту, на якій ваше місце розташування буде оновлюватися кожні 15 хвилин, годину або 8 годин. У групах за допомогою Live Locations можна створити інтерактивну карту розташування учасників.

Новий медіаплеєр

Тепер в Telegram є повноцінний плеєр для прослуховування завантажених аудіофайлів – з кнопками навігації, відображенням обкладинки і поданням треків з чату у вигляді плей-листа. Для демонстрації плеєра створений канал @cctracks.

Історія повідомлень в чатах

Нововведення в чатах торкнулися також адміністраторів. Тепер їх легко впізнати за спеціальним значком. Розширилися їх повноваження: при додаванні нових учасників в чат адміністратор може вибрати, показати новачкові історію повідомлень чи ні.

Також буде цікаво:   Як колір одягу впливає на видимість пішохода в темряві – МОЗ