Компанія Samsung в цьому році пропустить серію Galaxy Note, зробивши ставку на складні пристрої. В 2021 році повинні вийти чергові моделі Galaxy Z Fold, Z Flip і абсолютно новий смартфон-планшет з двома вигинами. Про це повідомляє видання Nikkei Asia.

Відзначається, що випуск нових моделей Z Fold і Z Flip був цілком очікуваним, а ось третій гаджет раніше не фігурував у витоках. Це буде гібридний апарат, який повинен складатися з трьох частин. Два згини по краях дозволять перетворити його в повноцінний планшет з одним великим дисплеєм з кінематографічним співвідношенням сторін 16:9 або навіть 18:9. Такий формат дозволить вирішити проблему з масштабуванням відео, яка актуальна для того ж Z Fold 2.

Один з патентів Samsung / LetsGoDigital

Раніше Samsung запатентувала деякі конструкції смартфонів з подвійним вигином. В одній з них бічні зони дисплея можна загнути на тильну частину центрального модуля або ж вигнути в зворотню сторону. В останньому випадку одну з частин екрану можна використовувати для виведення клавіатури або інших корисних інтерфейсів з додатків.

Також буде цікаво:   Sony в два рази знизила ціну на PlayStation 4