Буквально вчора, співзасновник месенджера WhatsApp Брайан Ектон під час свого виступу в Стенфордському університеті в якості запрошеного лектора зробив шокуючу заяву, яку від нього ніхто не чекав. Він заявив про те, що все, що потрапляє в руки Facebook, псується так сильно, як тільки може. Один з творців WhatsApp закликав усіх не використовувати дану соціальну мережу і всі сервіси, якими вона володіє. Більш того, він навіть запустив рух #DeleteFacebook, в рамках якого закликав всіх користувачів відмовитися від використання цієї соцмережі, видаливши при цьому свій обліковий запис. Головна претензія в тому, що за всіма користувачами постійно стежать, а всі особисті дані потім реалізуються третім особам.

Стверджується, що творець Facebook Марк Цукерберг йде на будь-які кроки заради того, щоб ставати багатшими. Для цього він продає конфіденційні дані всіх користувачів соціальної мережі, хоча за законом їх взагалі не можна будь-кому передавати. Так, зовсім недавно видання The New York Times заявило про те, що американська корпорація Facebook незаконно передавала величезні дані особистих даних користувачів без їх згоди в руки більш ніж 150 великих компаній, причому в список таких потрапили навіть Microsoft, Amazon, Yahoo, Huawei, Sony , Netflix, Spotify і «Яндекс».

Відомо, що Брайан Ектон пішов з керівного складу WhatsApp ще в 2017 році, і з тих самих пір він критикує будь-які дії Facebook, пов’язані з обробкою персональних даних користувачів. Співзасновник самого популярного в світі мессенджера переконаний, що вже в найближчі роки американська корпорація, яка купила месенджер ще в 2014 році, перетворить його в жахливий продукт, напханий рекламою, а особисті дані всіх користувачів будуть передаватися будь-яким третім особам, яким за них заплатили гроші

Також буде цікаво:   Xiaomi зробила несподівану заяву