Глава мобільного підрозділу Huawei Ю Чендун в інтерв’ю німецькому виданню Die Welt заявив про те, що компанія вже завершила створення «альтернативи Android», яка називається Kirin OS. Це програмне зараз знаходиться в стадії тестування, тобто розробники вивчають її і шукають різні баги, щоб виправити їх до потрібного терміну. Також від офіційного джерела стало відомо про те, що «вбивця» операційної системи від Google може стати доступний на фірмових мобільних пристроях бренду вже в найближчі місяці.

При цьому на базі Kirin OS будуть випускатися тільки нові моделі смартфонів, а встановити операційну систему на всі вже випущені моделі ніяк не вийде. Відомо, що основою даної ОС є Linux, тобто Huawei створила свою власну операційну систему, по суті, з чистого аркуша. Новітнє програмне забезпечення розробляється з 2012 року, бо як ще тоді аналітики компанії передрекли, що в майбутньому відносини США і Китаю можуть сильно загостритися, в зв’язку з чим доведеться використовувати національне програмне забезпечення.

При цьому Huawei поки що не уточнює, як саме буде розвиватися операційна система Kirin OS, заміна Android. Є думка, що компанія, щоб зробити цю платформу популярною, запропонує її використовувати всім виробникам в світі в якості альтернативи ОС від Google, тому що поодинці їй навряд чи вдасться зробити своє фірмове програмне забезпечення популярним. Втім, офіційної інформації з цього приводу ще немає, тому робити остаточні висновки ще зарано, але всі відомості розкриються вже в найближчі місяці.

Також буде цікаво:   Windows 10 отримала нову корисну функцію