Якщо ви хочете, щоб акумулятор гаджета працював довго, доведеться дотримуватись деяких правил.

Щоб телефон відслужив вам довгі роки, потрібно побоюватися не тільки невдалих падінь, але і не забувати про правильну зарядці батареї.

Виробники акумуляторів американської фірми Cadex розписали правила, які повинні дотримуватися всі користувачі телефонів. Перша, і найголовніше умова для повноцінної роботи – не тримайте повністю заряджений телефон підключеним до електричної мережі. Після досягнення 100% заряду він буде отримувати електрику короткими імпульсами, які буду тримати телефон в постійному напруженому стані. Це призведе до швидкого нагрівання батареї, що скоротить продуктивність роботи.

За даними розробників, гаждету небажано досягати повного заряду. Оптимальний проміжок від 40 до 80%. якщо стежити за відсотками, то життя акумулятора збільшиться в 4 рази.

Щоб рідше користуватися зарядним пристроєм, який рекомендують купувати тільки у фірмових магазинах, слід вимикати Wi-Fi, вибирати енергозберігаючий режим, і не тримати смартфон на холоді.

Виконуючи ці прості приписи, власники сучасних мобільних пристроїв збережуть батарею здоровішою, а значить продовжать термін її служби.

Також буде цікаво:   Потужність Samsung Galaxy S10 протестували в AnTuTu