4 березня 2019 року, інсайдерський ресурс Slashleaks повідомив про те, що новий флагман компанії Google виявиться схожий на Samsung Galaxy S10, якщо говорити про лицьову частину. Так, компанія-виробник збирається встановити в новинку дисплей, що займає більше 93% площі на лицьовій частині, причому в нього виявиться вбудований ультразвуковий сканер відбитків пальців від Qualcomm, що працює на основі спеціальної технології третього покоління. Точно таке ж інженерне рішення зараз можна зустріти в продукту південнокорейського бренду.

Судячи з опублікованого джерелом зображенню смартфона Google Pixel 4 XL, цей апарат отримає подвійну фронтальну камеру, а значить, можливо, телефон зможе похвалитися повноцінним 3D-сканером особи, підтримка якого виявиться додана в операційну систему Android 10.0 Q. В іншому, новинка отримає подвійну основну камеру на тильній частині з горизонтальним розташуванням об’єктивів. Корпус, вже за класикою, виявиться виготовлений з металу і скла, причому останнім виявиться Corning Gorilla Glass 6.

За рахунок цього новинка зможе похвалитися підтримкою бездротової зарядки. Апаратною основою Google Pixel 4 XL стане восьмиядерний процесор Qualcomm Snapdragon 855 з тактовою частотою 2,9 ГГц, доповнений графікою Adreno 640 і модемом X50. Інших даних про технічні характеристики даного смартфона поки що немає, але чим ближче буде презентація, тим більше за все виявиться відомо. Корпус флагмана абсолютно точно отримає захист від води за стандартом IP68, для роботи з платіжною системою Google Pay виробник встановить у флагман чіп NFC.

Також буде цікаво:   Вийшла Lite OS від Microsoft, повноцінна заміна Windows 10