Аналітик Мін-Чі Куо (Ming-Chi Kuo) стверджує, що в цьому році Apple відмовиться від використання антен, створених на базі технології LCP (рідкокристалічний полімер). Такий матеріал був використаний для антен iPhone XS, iPhone XS Max і iPhone XR.

У нових смартфонах 2019 модельного року будуть використовуватися антени, створені за технологією MPI (Modified PI). Куо вважає, що LCP обмежує радіочастотні характеристики антен iPhone XS, iPhone XS Max і iPhone XR через поточні технологічні і виробничі проблеми. Це ставить радіочастотні характеристики матеріалу MPI принаймні на рівень LCP, але при цьому MPI-технологія простіше і дешевша у виробництві.

При цьому Куо очікує, що LCP буде основним матеріалом для антен 5G в iPhone 2020 року, оскільки він вважає, що виробничі проблеми, що обмежують радіочастотні характеристики LCP, до того моменту будуть вирішені.

Куо також заявив, що Apple буде використовувати матеріал LCP у майбутніх моделях iPad, починаючи з кінця четвертого кварталу 2019 року. Дві нові моделі iPad Pro з екранами діагоналлю 11 і 12,9 дюйма будуть запущені в масове виробництво в четвертому кварталі 2019 року і першому кварталі 2020 року відповідно. За словами Куо, ці нові моделі iPad Pro матимуть гнучкі друковані плати, створені за допомогою технології LCP.

Також буде цікаво:   PlayStation 5 проти Xbox Series X: в чому відмінності і яку консоль вибрати