Нова версія годинника Apple отримала оновлений дизайн та великий дисплей.

В цьому році Apple представила нову версію розумних годинників Apple Watch. Довгоочікуване оновлення прибуло після трьох років очікування.

Apple Watch 4 оновлення

Нова версія розумного годинника Apple Watch буде випускатися з двома розмірами екрану. Перший складе 39,9 мм (1,57-дюймай), а другий, з більшими 45,2 мм (1,78-дюйма) розміром.

До слова, існуюча Watch 3 серія випускається з дисплеєм 38 мм (1,31-дюйма) і 42 мм (1,54 дюйма). Збільшення розміру дисплея не вплине на збільшення розміру корпусу годин. А навіть навпаки, в компанії хочуть зменшити товщину стінок корпусу.

Apple використовує новий microLed дисплей, який займає менше місця. А за рахунок отриманого вивільненого простору, Watch 4 отримали батарею більшої ємності. Останнє, точно буде позитивно прийнято у майбутніх власників годинника. З великою батареєю час автономної роботи буде збільшено. А розглянути інформацію на новому, великому дисплеї стане простіше.

Дизайнер Бен Гескін створив варіант концепції дизайну Apple Watch Series 4 і порівняв її з попередніми поколіннями Apple Watch 3. В цілому концепція досить реалістична і правдоподібна.

Презентація нового годинника відбулася у вересні. З виходом watchOS 5 нова модель годинника стала ще краще своїх попередників.

Під капотом Apple Watch Series 4 також є кілька значних оновлень. Одне з них – новий процесор S4 з 64-бітовим двоядерним чіпом. Він забезпечує в 2 рази кращу продуктивність, в порівнянні з попередником. При цьому час автономної роботи залишилося колишнім, і Apple обіцяє «цілодобовий час автономної роботи» для серії 4 Watch.

Одне з найважливіших нововведень в моніторингу організму – наявність датчика електрокардіограми. Apple Watch 4 є першими розумними годинниками, що мають такий датчик.

Для зняття кардіограми використовується новий додаток «ЕКГ» і датчики на задній панелі, а також в коронці Digital Crown. Що б отримати дані по серцевому ритмі досить увійти в додаток і прикласти палець на 30 секунд до коронки.

Також буде цікаво:   Ціна складаного смартфона Xiaomi Mi Dual Flex вразила всіх