На щорічному заході Build 2019 компанія Microsoft анонсувала новий браузер Edge на основі движка Chromium.

У грудні минулого року Microsoft підтвердила плани з переведення Edge на Chromium, а в квітні оголосила про початок публічного тестування цієї версії браузера. Тепер вона показала його офіційно і розкрила нові подробиці, правда, точних термінів випуску поки так і не назвала.

Microsoft пообіцяла, що в міру наближення дати виходу нової версії браузера в ньому будуть з’являтися нові функції. Серед них вона виділила три нововведення.

IE mode – режим, що дозволяє запускати Internet Explorer безпосередньо у вкладці Microsoft Edge. Таким чином можна буде використовувати додатки, створені на базі Internet Explorer, в сучасному браузері.

Privacy tools – інструмент, який дозволяє налаштувати один з трьох рівнів конфіденційності в Microsoft Edge: необмежений (Unrestricted), збалансований (Balanced) і строгий (Strict). В залежності від обраного рівня Microsoft Edge буде регулювати те, як треті сторони бачать дії користувача в інтернеті.

Collections дає можливість збирати і структурувати контент, ділитися ним і експортувати його більш ефективно, а також інтегрувати з додатками Office.

Джерело:www.microsoftedgeinsider.com

Також буде цікаво:   Анонс Misfit Vapor 2 – неймовірний розумний годинник з NFC і GPS