Всього пару днів тому ми писали про те, що компанія Apple на тлі зниження попиту знизила вартість iPhone в Китаї. Але, як виявилося, на іншому дуже великому ринку смартфонів справи у Apple ще гірше. Мова про Індію, яку через велику ємність сегмента прагне підкорити чи не кожен виробник мобільних пристроїв.

Найкраще себе в Індії відчувають китайські компанії. Наприклад, Xiaomi. А ось у Apple в Індії все погано. Як пише джерело з посиланням на компанію Counterpoint Research, в 2018 році поставки iPhone на місцевий ринок становили лише 1,6 мільйона пристроїв – проти 3,2 мільйонів роком раніше.

Як зазначив представник Counterpoint Research Ніл Ша (Neil Shah), Apple послідовно збільшувала обсяги поставок iPhone в Індію аж до минулого року. А потім – падіння на 50% і відкат до обсягів поставок 2014-2015 років. Так, за четвертий квартал поставки iPhone в Індії склали приблизно 400 тисяч, при цьому та ж OnePlus зі своїм досить мізерним асортиментом пристроїв відвантажила близько 500 тисяч смартфонів.

Причина такого зниження інтересу до iPhone – дорожнеча нових моделей. Вони нецікаві навіть з урахуванням різних маркетингових інструментів – кешбека, програми покупки в кредит без першого внеску і т. д. А, приміром, більш доступні iPhone 8 і iPhone 7 не приносять компанії стільки ж прибутку, скільки моделі останнього покоління.

Джерело: 91mobiles

Також буде цікаво:   Роутер Xiaomi зі слотом для SIM-карти надходить у продаж