Ніхто вже не сумнівається в тому, що смартфони iPhone продаються гірше, ніж розраховувала Apple, яка нещодавно сама підтвердила цей факт, після чого акції компанії сильно впали в ціні.

Видання Nikkei підтверджує, що вперше з 2016 року фіксується істотне падіння доходів всіх 19 постачальників комплектуючих для смартфонів Apple іРһоnе.

Тайванська компанія Catcher, яка поставляє металеві корпуси для iPhone X, зафіксувала катастрофічне зниження виручки в грудні на 28%, а виробник камер для iPhone компанія Largan Precision опинився в ще більш крутому піке, так як продажі впали на 33,86%.

Виручка компанії Foxconn, яка є головним партнером Apple, збирає її смартфони, в грудні знизилася на 8,27% порівняно з аналогічним періодом минулого року. Однак в Foxconn пов’язали це з “відносно великим падінням продажів в сегменті побутової електроніки”.

Apple пов’язує більш такі продажі iPhone з торговою війною між США і Китаєм та іншими зовнішніми факторами. У зв’язку з цим Apple звернулася до постачальника з проханням знизити ціни на комплектуючі для iPhone на 10%. У будь-якому випадку, найближчим часом фінансові показники вищезгаданих компаній навряд чи покращаться.

Джерело: phonearena

Також буде цікаво:   Представлений фантастичний концепт iPhone 11