Прикраси в дитячому образі виконують таку ж саму функцію як у дорослому. І справді, у дитини чимало приводів надягти галстук, це може бути практично будь-яке свято та подія, яка потребує особливого стилю або фотосесія. Крім того, без дитячої краватки не обійтись якщо ваш хлопчик або навіть дівчинка, бо дівчинки також можуть впевнено носити такий атрибут, вже відвідує дитячий садок чи початкову школу. І якщо у вашої дитини ще нема такого чудового аксесуару, то краватки для хлопчика і дівчинки під різний вік можна знайти тут. Адже для дітей яким вже виповнився рік або 3 роки, краватки будуть різнитись, ніж для тих, кому вже 6-9 років.

Що представляє собою сучасний галстук для дитини?

Сучасні краватки для дитини виробляють із різноманітних матеріалів, тому у сьогоднішніх магазинах нескладно знайти моделі з натуральної та синтетичної тканини. Дизайн виробу буває класичного, святкового та тематичного типу. Класичні галстуки підійдуть для шкільного образу чи будь-якого святкування, де особливо потрібен костюм, оскільки вони виготовляються однотонного кольору або мають стримані візерунки та малюнки, наприклад, галстук у клітинку або у мілку крапинку. Краватки тематичного типу виготовляються переважно з малюнками, насамперед це малюнки героїв мультфільмів та фільмів. До святкових дитячих краваток можна віднести різні варіації такого виробу, це галстуки яскравих кольорів, з малюнками тварин, з різноманітними візерунками. До речі, дитячі краватки дуже схожі з дорослими, але мають свої відмінності:

  • по-перше, вони мають одразу зв’язаний вузол, котрий не треба зав’язувати, хочу є і моделі самов’язи;
  • по-друге, краватки відрізняються по ширині та довжині;
  • по-третє, галстуки для дітей виготовляються на резинці або на застібці, яку можна регулювати.

Перший галстук для хлопчика

Краватка особливо дуже важливий елемент для гардеробу маленького хлопчика, адже вже з малечку, завдяки такому екстравагантному аксесуару як галстук у дитини можна виховувати почуття красивого та шляхетного почуття стилю, прививати смак та охайність і навіть грати з дитиною за допомогою такого атрибуту. І як там б не було, а коли хлопчик підросте з цією прикрасою йому треба буде все одно познайомитись. Свій перший галстук хлопчик може вже отримати на святкування першого року, такий собі маленький, але модний подарунок для маленького джентльмена, який можна надягти малюку і стовідсотково образ малечі у цей день буде дуже гарний і з ноткою класики. Коли хлопчик буде підростати у вигляді гри йому можна буде запропонувати навчитись зав’язувати краватку, адже з великою долею ймовірності цей навик йому знадобиться у житті. Тип паче, якщо ви самі не вмієте зав’язувати таку прикрасу, то це прекрасна нагода навчитись робити з дитиною це разом, адже видів вузлів для краватки існує дуже і дуже багато.

Також буде цікаво:   Поради Вінстона Черчілля, як позбутися від нудьги дорослого життя