У Київській області невідомий напав на активіста “Рух Нових Сил” Табачека Петра.

“Ситуація виникла 26 жовтня, автомобіль марки BMW перегородив дорогу. Я, вийшов з свого автомобіля і, підійшовши до водія, попросив від’їхати на узбіччя, аби дати можливість моїй машині проїхати по вулиці. Він мені нічого не відповів і коли я повернувся йти до свого авто, відчув удар у потилицю тяжким предметом. Я впав на автомобіль, втратив свідомість. Прийшовши до тями, побачив як особа, яка була за кермом, била мене по голові руками і ногами. Відчув, що у мене вибиті зуби. . Піднявшись, я побачив як цей чоловік сідає до автомобіля, і намагається поїхати з місця скоєння злочину. Намагаючись зупинити його втечу, став поперед його автомобіля, встиг зробити його фото. І в цей час він збив мене і я опинився на капоті його автомобіля. Не дивлячись на те, що я був збитий ним і опинився на капоті, він продовжив рух, я злетів з капота і він втік”, – доніс у своєї заяві Табачек.

Але на цьому пригоди не закінчилися. Через декілька днів на телефон батька потерпілого прийшла смс з невідомого номера з текстом “как сынок, живой?” Контактні дані батькамогли бути передані зловмисникам співробтніиками поліціїї. Про що було повідомлено Києво-Святошинській прокуратурі.

Після всього цього співробтники поліції на протязі двох тижнів відмовлялись вносити відомісті до ЄРДР про кримінальне правопорушення та розпочати досудове розслідування. Через що Табачеку довелось через суд вимагти внесення даних до ЄРДР.

Вже пройшло більше місяця, а поліція досі нічого не робить аби притягти до відповідальності нападника, хоча в них є його фото та номерного знаку автівки.

Також буде цікаво:   ВООЗ розвіяла головні міфи і чутки про коронавірус. Чому вірити не варто