З чотирьох основних видів спорту баскетбол – один з найпростіших. На рівні з футболом, в прогнозах на баскетбольні матчі використовується розкид балів, а також кількість очок більше / менше. Якщо ви знаєте, як робити ставки на футбол, то вже значною мірою розумієте, як поставити на баскетбол в бк .

Ставка на розкид по очкам

Найпоширеніший метод ставок на даний спорт включає в себе розкид очок – гандикап, який букмекери накладають на одну команду, щоб обидві були рівні з точки зору ставок.

При розподілі очок команда, від якої очікується перемога, буде називатися фаворитом, а та, від якої очікується поразка – аутсайдером. Наприклад, якщо «Селтікс» грають з «Нікс», більшість гравців зроблять ставку на «Селтікс», щоб виграти гру. Але кажуть, що розкид очок зробить «Селтікс» фаворитом по 10 очками. Це означає, що «Селтікс» повинні виграти з різницею в 11 або більше очок, щоб гравці, що роблять ставки, виграли свій бет. Якщо «Селтікс» виграє з перевагою рівно 10 очок, ставка вважається нічиєю.

Тотал в баскетболі

Другий за популярністю метод ставок на – на тотал, також відомий як більше / менше.

По суті, сума – це прогнозований сукупний рахунок двох граючих команд. Число буде опубліковано перед матчем, і у гравців буде можливість зробити ставку більше, ніж буде набрано прогнозована загальна кількість очок (більше), або буде набрано менше, ніж передбачувана загальна кількість очок (менше).

Ставки на грошову лінію

Хоча ставки проти розкиду очок або на тотал складають переважну більшість прогнозів в даному виді спорту, у гравців також є кілька інших доступних варіантів. Один з них – ставка на грошову лінію, яка прогнозує переможця гри без розкиду за очками.

Всі ставки на спорт в якийсь момент робилися по грошовиз лініях, але через те, що занадто багато людей постійно робили ставки на очевидних фаворитів, був введений розкид за очками, і з тих пір ставки на спорт змінилися.

Експреси та тизери

Інші види ставок, пов’язаних з баскетболом, представлені у формі експресів і тізерів, які іноді називають екзотичними ставками. В них гравці повинні правильно передбачати переможців двох або більше ігор.

Скористайтесь повною інструкцією щодо основних особливостей прогнозів в баскетболі і обов’язково слідуйте рекомендаціям від професіоналів в своїх персональних бетах.

Також буде цікаво:   4 кроки до вашого першого трейлового забігу