Еліас Канетті – австрійський і британський письменник і драматург, філософ і культуролог, лауреат Нобелівської премії з літератури в 1981 році, двічі лауреат премії Франца Кафки.

Книги більше схоже на аналітичні записки під час етнографічного або антропологічного дослідження. Велика увага також приділена історичним фактам. Розкриваються такі теми як: влада, ієрархія, групи, символ, традиції, права, обов’язки, ієрархія, наказ. Архетипи розглядаються в соціальному контексті: побут, соціальна структура, діяльність. Величезна увага приділяється аналізу міфів. Також варто зауважити те, що автор працював над книгою більше 20 років.

Робота буде цікавою в контексті вивчення соціальної психології, соціології, політичної технології. Але крім цього, звичайно, почитати книгу варто всім. Вона допоможе подивитися на багато явищ життя з іншого боку. Дозволить зрозуміти, як люди маніпулюють один одним і дещо про себе.

«Чим більше я пізнаю людей, тим більше мені подобаються собаки». Немає нічого на світі тупіше людини! Так би висловився автор…

Також буде цікаво:   У списку найкращих дитячих видань світу з'явилися дві українські книжки