8 серпня відбудеться церемонія закриття Олімпійських ігор в Токіо, Україна завоювала 19 медалей.

В останній день Олімпіади велосипедистка Олена Старікова принесла Україні шосту срібну медаль. Водночас Ярослава Магучіх взяла бронзу в стрибках у висоту.

У фінальному рейтингу Україна посіла 44 місце: одна золота медаль, шість срібних та 12 бронзових. Але якщо брати до уваги кількісний показник, то Україна посіла 16 місце (19 медалей всього).

Медалістами олімпіади стали:

«Золото»:

• Жан Беленюк (греко-римська боротьба, 87 кг)

«Срібло»:

• Михайло Романчук (плавання, 1500 м вільним стилем);
  • Парвіз Насібов (греко-римська боротьба, 67 кг);
  • Анжеліка Терлюга (карате, до 55 кг);
  • Людмила Лузан та Анастасія Четверікова (веслування на байдарках і каное, каное-двійка, 500 м);
  • Олександр Хижняк (бокс, до 75 кг);
  • Олена Старікова (велоспорт-трек, спринт).