У мережі з’явилися перші відомості про підготовлений до випуску смартфон компанії LG. Він буде представлений 26 лютого на Всесвітньому мобільному конгресі в Барселоні.

Всесвітній мобільний конгрес є традиційним місцем для представлення новинок від провідних брендів. Цього року однією з найцікавіших прем’єр обіцяє стати презентація смартфона G6 від корейської компанії LG.

За повідомленнями джерел, нещодавно в мережі з’явилися зображеня нової моделі смартфона LG, і те що G6 володіє великим 5,7-дюймовим дисплеєм з незвичайним співвідношенням сторін 2:1. Він має закруглені кути і мінімальне обрамлення. В цьому відношенні новий смартфон хоч і не дотягує до гучного недавно Xiaomi Mi Mix, але дуже близький до нього.

Корпус G6 виконаний зі скла і металу. Він володіє захистом від води, тому інженерам довелося зробити його нерозбірним, тобто відмовитися від знімного акумулятора. Разом з тим в пристрої залишився звичний 3,5-міліметровий аудіороз’єм для підключення навушників.

На задній панелі пристрою розташована подвійна камера і сканер відбитків пальців. Така конструкція відмінно себе зарекомендувала в попередньому смартфоні компанії G5, тому практично без змін перекочувала в G6.

Мобільний бізнес LG переживає зараз не найкращі часи, тому презентація G6 має особливе значення для компанії. Можливо, що саме ця модель зможе кинути виклик Samsung, Huawei, Lenovo і іншим конкурентам.

Також буде цікаво:   Київський велотрек відкриють екстремальним балетом