21 лютого 2019 року, глава компанії Xiaomi Лей Цзунь повідомив про те, що мобільний пристрій за менш ніж одну добу продажів купили більш ніж 1 млн чоловік, що проживають на території Китаю. Всі вони побажали в числі перших отримати новинку в свої руки. Проте, китайська корпорація була не готова до такого попиту на свій новий флагман, тому його вже розкупили на три партії вперед, які повинні стати доступні для покупки в найближчі два тижні.

На практиці це означає, що купити Xiaomi Mi 9 в Китаї до кінця лютого абсолютно точно не вийде, а дефіцит даного мобільного пристрою може зберігатися до самого кінця березня, а то й довше. Все це стало реальністю через те, що виробничі потужності китайської корпорації не безмежні, тому вона не може випускати більше смартфонів за одну одиницю часу, ніж це можливо чисто фізично. Більш того, Xiaomi завжди відповідально підходить до питання якості своїх телефонів, які рідко виявляються бракованими.

Таким чином, чекати появи смартфона Xiaomi Mi 9 в магазинах на території України раніше початок квітня точно не варто, адже спочатку виробнику потрібно впоратися з дефіцитом на домашньому ринку, а тільки потім братися за інші, де попит на новинку також гарантовано виявиться високим. Базова модель даного телефону з 6 ГБ оперативної і 128 ГБ постійної пам’яті була оцінена виробником в 3000 юанів, що становить 12 000 гривень. Купити новинку в Україні можна буде відчутно дорожче, але точних цінників поки що немає.

Також буде цікаво:   Microsoft готує 15-дюймовий ноутбук, його представлять на початку жовтня